Taśmy z nadrukiem coraz częściej wchodzą w skład działań marketingowych firm. Ich podstawowym zadaniem jest promowanie marki w dyskretny, ale za to niezwykle skuteczny sposób. Taśma z nadrukiem stanowi niezbędny element wyposażenia wielu podmiotów funkcjonujących w branży e-commerce.

Taśmy z nadrukiem – czym różnią się od tradycyjnych taśm pakowych?

Chociaż taśma z nadrukiem jest nieco droższa w zakupie niż klasyczna taśma pakowa, to wciąż stanowi chętnie wybieraną formę promocji firmy. Taśmy z nadrukiem wcale nie muszą być brązowe lub przezroczyste. Swoją kolorystyką mogą nawiązywać do logotypu marki. Taśma z nadrukiem w postaci logotypu lub komunikatem, skierowanym do odbiorcy, daje możliwość nawiązania relacji z klientem. Warto mieć na uwadze również fakt, że podczas transportu przesyłka, oklejona taśmą z nadrukiem, przechodzi przez ręce wielu
osób. Nazwa firmy lub logotyp zapadają im w pamięć i tym samym powiększa się grono potencjalnych klientów.

Skuteczne narzędzie marketingowe

Taśma z nadrukiem w pewien sposób wyraża profesjonalne podejście firmy do obsługi klientów. Z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo zawartości przesyłki, a z drugiej – daje sygnał o tym, że nadawcy zależy na zadowoleniu klienta. Taśmy z nadrukiem mogą zawierać wyłącznie logo marki, ale bardzo często firmy nanoszą na nie dodatkowe informacje. Są to np. dane kontaktowe firmy, ostrzeżenie o delikatnej zawartości czy też spersonalizowany komunikat dla odbiorcy. Wielu sprzedawców umieszcza na taśmach również informacje o aktualnych promocjach i kodach rabatowych. W większości przypadków są one dostosowane kolorystycznie do identyfikacji wizualnej marki. Taśma z nadrukiem zwiększa dodatkowo estetykę przesyłki

Taśmy z nadrukiem – dlaczego warto po nie sięgnąć?

W obecnych realiach biznesowych taśmy z nadrukiem traktowane są przez firmy na równi z innymi materiałami promocyjnymi. Co więcej, mogą stanowić lepszy i zarazem tańszy nośnik reklamowy niż np. drukowane ulotki. Są chętnie wybierane przez te marki, którym zależy na budowaniu tożsamości i zwiększeniu własnej rozpoznawalności. Taśmy z nadrukiem ostrzegawczym warto wykorzystywać w sytuacji, kiedy wysyłane są delikatne towary. Wówczas każda osoba, która ma kontakt z paczką, będzie wiedziała, że trzeba się z nią należycie obchodzić.

Prestiżowa marka

Firma, która okleja swoje przesyłki taśmą z nadrukiem, zyskuje w oczach klientów miano profesjonalnej. Taki zabieg sprawia, że odbiorca czuje się wyróżniony i tym samym rośnie poziom jego zadowolenia. Taśma z nadrukiem jest gwarancją tego, że paczka dotrze do kupującego w nienaruszonym stanie. Zabezpiecza w odpowiedni sposób opakowanie przed zniszczeniem i dostępem do niego nieuprawnionych osób.

Zamów taśmę z nadrukiem w TCM Service!

Firma TCM Service, jako wieloletni producent taśm z nadrukiem, dostarcza trwałe i mocne taśmy pakowe. Korzystając z najnowszych technologii znakowania, dostawca oferuje wysokiej jakości produkty z nadrukiem. TCM Service zapewnia fachową pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju i wymiarów taśmy, aby zamówiony produkt spełnił oczekiwania klientów. Do dyspozycji kupujących jest dodatkowo kreator nadruków, który znacznie ułatwia proces składania zamówień.

Artykuł partnera

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here