Taśmy z nadrukiem coraz częściej wchodzą w skład działań marketingowych firm. Ich podstawowym zadaniem jest promowanie marki w dyskretny, ale za to niezwykle skuteczny sposób. Taśma z nadrukiem stanowi niezbędny element wyposażenia wielu podmiotów funkcjonujących w branży e-commerce.

Taśmy z nadrukiem – czym różnią się od tradycyjnych taśm pakowych?

Chociaż taśma z nadrukiem jest nieco droższa w zakupie niż klasyczna taśma pakowa, to wciąż stanowi chętnie wybieraną formę promocji firmy. Taśmy z nadrukiem wcale nie muszą być brązowe lub przezroczyste. Swoją kolorystyką mogą nawiązywać do logotypu marki. Taśma z nadrukiem w postaci logotypu lub komunikatem, skierowanym do odbiorcy, daje możliwość nawiązania relacji z klientem. Warto mieć na uwadze również fakt, że podczas transportu przesyłka, oklejona taśmą z nadrukiem, przechodzi przez ręce wielu
osób. Nazwa firmy lub logotyp zapadają im w pamięć i tym samym powiększa się grono potencjalnych klientów.

Skuteczne narzędzie marketingowe

Taśma z nadrukiem w pewien sposób wyraża profesjonalne podejście firmy do obsługi klientów. Z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo zawartości przesyłki, a z drugiej – daje sygnał o tym, że nadawcy zależy na zadowoleniu klienta. Taśmy z nadrukiem mogą zawierać wyłącznie logo marki, ale bardzo często firmy nanoszą na nie dodatkowe informacje. Są to np. dane kontaktowe firmy, ostrzeżenie o delikatnej zawartości czy też spersonalizowany komunikat dla odbiorcy. Wielu sprzedawców umieszcza na taśmach również informacje o aktualnych promocjach i kodach rabatowych. W większości przypadków są one dostosowane kolorystycznie do identyfikacji wizualnej marki. Taśma z nadrukiem zwiększa dodatkowo estetykę przesyłki

Taśmy z nadrukiem – dlaczego warto po nie sięgnąć?

W obecnych realiach biznesowych taśmy z nadrukiem traktowane są przez firmy na równi z innymi materiałami promocyjnymi. Co więcej, mogą stanowić lepszy i zarazem tańszy nośnik reklamowy niż np. drukowane ulotki. Są chętnie wybierane przez te marki, którym zależy na budowaniu tożsamości i zwiększeniu własnej rozpoznawalności. Taśmy z nadrukiem ostrzegawczym warto wykorzystywać w sytuacji, kiedy wysyłane są delikatne towary. Wówczas każda osoba, która ma kontakt z paczką, będzie wiedziała, że trzeba się z nią należycie obchodzić.

Prestiżowa marka

Firma, która okleja swoje przesyłki taśmą z nadrukiem, zyskuje w oczach klientów miano profesjonalnej. Taki zabieg sprawia, że odbiorca czuje się wyróżniony i tym samym rośnie poziom jego zadowolenia. Taśma z nadrukiem jest gwarancją tego, że paczka dotrze do kupującego w nienaruszonym stanie. Zabezpiecza w odpowiedni sposób opakowanie przed zniszczeniem i dostępem do niego nieuprawnionych osób.

Zamów taśmę z nadrukiem w TCM Service!

Firma TCM Service, jako wieloletni producent taśm z nadrukiem, dostarcza trwałe i mocne taśmy pakowe. Korzystając z najnowszych technologii znakowania, dostawca oferuje wysokiej jakości produkty z nadrukiem. TCM Service zapewnia fachową pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju i wymiarów taśmy, aby zamówiony produkt spełnił oczekiwania klientów. Do dyspozycji kupujących jest dodatkowo kreator nadruków, który znacznie ułatwia proces składania zamówień.

Artykuł partnera