Konferencja Top Woman Experience dedykowana jest ambitnym kobietom, pragnącym osiągnąć sukcesy zawodowe i przekroczyć założone cele. To nie tylko celebracja Dnia Kobiet, lecz także wyjątkowa okazja do świętowania determinacji i unikalnych atutów kobiecego podejścia do biznesu. Organizatorka, Krystyna Swojak, podkreśla, że wydarzenie nie tylko inspiruje, lecz również wspiera rozwój osobisty i zawodowy.

Jako jedyna w swoim rodzaju konferencja w branży, Top Woman Experience zapewnia spotkanie z ciekawymi osobami. Prelekcje poprowadzą znani dziennikarze, m.in. Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska, którzy poruszą temat „Kobieta vs Mężczyzna – wspierać się czy rywalizować”. Ponadto, psycholożka Joanna Flis, biolożka Urszula Dąbrowska oraz trener Artur Sójka przedstawią inspirujące tematy związane z kobiecym przywództwem, mózgiem kobiet w biznesie i nowoczesnym networkingiem.

Konferencję uzupełnią panele dyskusyjne, prowadzone m.in. przez Karolinę Kaim, prezeskę High Level Advisory i Blueprint Group. Wystąpią również artyści, takie jak Walerija Żuralewa, Dorota Poliszak, Aleksandra Radomska oraz zespół SouLadies.

Partnerami konferencji Top Woman Experience są m.in. Sodexo, Accolade, Nhood Polska, Atlas Ward, Ellis, ctp, AXI IMMO, DHL, Deloitte, Grupa EVER, SMAY, APSYS Poland, Cushman & Wakefield, a także wielu innych. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują znane portale i czasopisma, takie jak Obcasy.pl, Architektura-murator, Real Estate Magazin, czy Strefa Nieruchomości.

Inicjatywa Top Woman in Real Estate powstała z potrzeby docenienia i promocji roli kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. Program obejmuje coroczne konkursy, konferencje, gale i mentoring, mające na celu wspieranie kobiet w ich drodze do sukcesu zawodowego. Więcej informacji na temat konferencji dostępne jest na stronie: www.topwoman.pl/konferencja/.