Czy wiesz, że jednym z najłatwiejszych sposobów na reklamę Twojej marki jest używanie taśmy z własnym nadrukiem? Paczka zabezpieczona taśmą z nadrukowanymi logotypami, czy hasłem powiązanym z marką to świetne rozwiązanie dla szerzenia rozpoznawalności firmy. Chcesz poznać więcej korzyści użytkowania taśmy z logotypem? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł!

Pierwsze wrażenie to podstawa

Często klienci, zamawiając produkty online, po raz pierwszy mają fizyczny kontakt z marką właśnie w chwili odebrania przesyłki. Taśma klejąca z logo firmy sprawia, że konsument od razu wie, od kogo jest dana przesyłka, a i firma, wybierając taśmę z nadrukiem indywidualnym, na pierwszy rzut oka, wydaje się bardziej profesjonalna, niż ta, która korzysta z tradycyjnych taśm.
Taśma pakowa z własnym nadrukiem sprawia, że nie potrzebujesz dodatkowych, znakowanych pudeł, które są droższe niż taśmy. Do tego, warto pamiętać, że taśmy są wydajne, a te operowane przez neopak.pl charakteryzują się: wysoką jakością, niebywałą siła klejenia, dzięki czemu wystarczy niewielka ilość, by bezpiecznie zapakować przesyłkę. Zbuduj społeczność świadomą waszej marki Czyli na budowanie świadomości marki. Taśma z własnym nadrukiem doskonale wpływa na szerzenie popularności Twojego biznesu. Przesyłka, zanim dotrze do adresata, przebywa w wielu miejscach – w każdym z nich logo Twojej firmy mogą dostrzec potencjalni klienci, którzy po zapoznaniu się z Twoją ofertą zostaną z Tobą na dłużej!
Taśma klejąca z logo firmy łączy kilka istotnych aspektów – przede wszystkim pozwala na szerzenie rozpoznawalności marki, kreowanie jej wizerunku jako profesjonalnej firmy, zapewnia skuteczność oraz bezpieczeństwo pakowania przesyłki.

Jak zgłosić zapytanie ws. zamówienia indywidualnego?

  • wejdź na naszą stronę neopak.pl
  • skorzystaj z naszego formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt
  • napisz w kilku zdaniach o szczegółach Twojego zamówienia
  • nie zapomnij podać swojego adresu e-mail oraz numeru telefonu
  • napiszemy lub oddzwonimy do Ciebie

Sprawdź całą dostępną ofertę i przekonaj się o niezawodnej skuteczności taśm – w pakowaniu oraz  w reklamie!